Vilniaus ZONTA klubo XII prezidentės žodis

 

Sakoma, kad žmogus gyvendamas turi atrasti gyvenimo prasmę, rasti savo „vietą po saule”, suvokti, kad gyvenimas tai kur kas daugiau, nei darbas, karjera, šeima, kelionės, pinigai..

Aš manau, kad prasmingu gyvenimas tampa tada, kai suvoki, kad gali duoti, dalintis viskuo, ką turi sukaupęs: savo energija, patirtimi, darbais, pagalba kitam, geru žodžiu, džiugiomis ir liūdnomis akimirkomis ne tik su artimiaisiais, bet ir su svetimais žmonėmis, kuriuos sutinki kasdien.

Zonta klubas vienija šaunių moterų būrį, kurios dalinasi savo išmintimi, dirba prasmingus darbus moterų, mergaičių labui tam, kad jų, kartu ir mūsų, gyvenimai būtų prasmingesni, nuskaidrinti džiugių akimirkų.

Galime teigti, kad visos dirbame tam, kad moterys ir mergaitės jaustųsi saugesnės, laimingesnės, atsakingai kuriančios savo gyvenimus.

Moterys turi ypatingą galią kurti, o gausiam moterų būryje ši energijų samplaika suteikia begalinį norą veikti. Todėl kasmet suvienijusios jėgas mes atliekame daug prasmingų darbų ir galime džiaugtis rezultatais.

Ir iš tiesų, davimo jausmas yra kur kas stipresnis ir įsimintinesnis lyginant jį su gavimo džiugesiu.

Tad kviečiu visus dalintis viskuo, ką galime duoti iš savęs – tik taip sukursime išsvajotą rytojų, tik taip galėsime drąsiai pasakyti: ’’aš irgi prisidėjau prie šios šviesesnės, saugesnės ateities sukūrimo’’.

Su meile ir pagarba
Jurgita Beinorienė
„ZONTA Vilnius“ Prezidentė 2016 – 2018 m.